Direktor hotela

Opatija, Hrvatska

Oglas više nije dostupan

Liburnia Hotels & Villas najveća je hotelska grupacija na Kvarneru i jedna od vodećih u Hrvatskoj.

Svojim zaposlenicima nudimo stabilnost, dugoročno zaposlenje, nagrade za radne rezultate te obuke usmjerene na individualne ciljeve i ambicije s ciljem poslovnog razvoja i napretka unutar naše grupacije.

Cijenimo i njegujemo inovativnost, kreativnost, timski rad i proaktivnost kod svakog našeg djelatnika.

Pridružite se našem timu na poziciji:

DIREKTOR HOTELA (m/ž/x)

Lokacija rada: Opatijska rivijera

Glavni zadaci:

  • Izrađuje godišnji plan kadrova za potrebe smještajnog objekta
  • Na temelju plana kadrova sastavlja dinamiku rada i godišnjih odmora djelatnika
  • Prati i analizira mjesečno poslovanje objekta i predlaže mjere za povećanje ekonomičnosti i produktivnosti
  • Odgovoran je za redovno (tekuće), izvanredno i investicijsko održavanje objekta u skladu s godišnjim poslovnim planom (budgetom)
  • Odgovoran je za cjelokupnu imovinu objekta za koji je zadužen
  • Organizira uvođenje u posao novih djelatnika i kontrolira pravilno i pravovremeno izvršavanje radnih zadataka
  • Odgovoran je za radnu disciplinu
  • Kontrolira evidenciju odrađenih sati i usklađuje iste s planiranom produktivnosti
  • Kontrolira utroške namirnica, sirovina, potrošnog materijala, rezervnih dijelova i izdaje narudžbe za nabavu istih
  • Kontrolira utrošak energenata
  • Supotpisuje mjesečne radne liste
  • Organizira i kontrolira korištenje sredstva za rad
  • Vodi svakodnevne jutarnje sastanke s voditeljima odjela kako bi se utvrdili dnevni zadaci, riješili problemi te usporedili trendovi poslovanja u odnosu na poslovni plan
  • Analizira mjesečni račun dobiti i gubitka i zajedno sa voditeljima odjela vrši analizu istog
  • Svakodnevno provjerava čistoću smještajnih jedinica i ostalih prostorija kako bi osigurao čistoću objekta, gospodarskih dvorišta, plaža i okoliš
  • Periodično provjerava tehničku ispravnost pojedinih podsustava
  • Postavlja godišnje operativne ciljeve, te na temelju istih a u suradnji s kontrolingom izrađuje godišnji proračun
  • Odobrava godišnje odmore i dopuste
  • Odobrava prekovremeni rad djelatnika
  • Odgovoran je za kvalitetu usluga u objektu te objektima u najmu
  • Kontaktira s predstavnicima agencija u cilju što boljeg prijema gostiju, njihovog boravka, te rješavanja eventualnih reklamacija gostiju prije odlaska
  • Poznaje, razumije i primjenjuje sve lokalne i državne propise koje se odnose na funkcioniranje smještajnog objekta
  • Sudjeluje u izradi i promjeni sistematizacije radnih mjesta u objektu a u suradnji sa Sektorom ljudskih resursa
  • U suradnji sa Sektorom ljudskih resursa provodi evaluaciju djelatnika, te mentorira nad istima

Uvjeti:

  • VSS hotelijersko-turističkog smjera
  • 3 godine iskustva na rukovodećim pozicijama
  • Poslovni i osobni integritet
  • Vještine upravljanja timom, fokus na razvoj članova tima
  • Odgovornosti u izvršavanju zadataka i donošenju odluka
  • Visok stupanj motiviranosti, entuzijazma i dinamičnosti
  • Točnost, urednost i okretnost
  • Poznavanje i primjena pravila struke

Nudimo:

  • Rad u jednom od najvećih hotelskih lanaca u Hrvatskoj
  • Mogućnost suradnje s ekspertima u području hotelijerstva
  • Mogućnost edukacije i napredovanja
  • Izazovnu sredinu koja zna prepoznati i nagraditi uspjeh

Ako Vas privlače novi izazovi i ugodna poslovna iskustva, prijavite se klikom na prijavni link i postanite dio našega tima!

Kontaktirati ćemo sve kandidate za koje procijenimo da odgovaraju traženom profilu.