KONOBAR

Opatija, Hrvatska

Liburnia Hotels & Villas najveća je hotelska grupacija na Kvarneru i jedna od vodećih u Hrvatskoj.

Svojim zaposlenicima nudimo stabilnost, dugoročno zaposlenje, nagrade za radne rezultate te obuke usmjerene na individualne ciljeve i ambicije s ciljem poslovnog razvoja i napretka unutar naše grupacije.

Cijenimo i njegujemo inovativnost, kreativnost, timski rad i proaktivnost kod svakog našeg djelatnika.

Pridružite se našem timu na poziciji:

KONOBAR (m/ž/x)

Lokacija rada: Opatijska rivijera

Glavni zadaci:

  • Posluživanje hrane i pića prema osnovnim pravilima struke
  • Priprema objekta za posebne obroke/evente
  • Pravilno postavljanje stolova kao i održavanje stolova, pribora i ostalog inventara čistim prema estetskim kriterijima i standardnim procedurama
  • Obračunavanje i naplaćivanje pruženih usluga gostima

Uvjeti:

  • SSS (poželjno ugostiteljski smjer)
  • Poznavanje engleskog, te poželjno njemačkog i/ili talijanskog jezika
  • Poznavanje procesa i načina rada restorana/bara
  • Uslužnost, komunikativnost, organiziranost i odgovornost
  • Točnost, urednost, okretnost
  • Poznavanje i primjena pravila struke

Nudimo:

  • Rad u jednom od najvećih hotelskih lanaca u Hrvatskoj
  • Mogućnost suradnje s ekspertima u području hotelijerstva
  • Mogućnost cjelogodišnjeg zaposlenja
  • Mogućnost edukacije i napredovanja
  • Izazovnu sredinu koja zna prepoznati i nagraditi uspjeh

Ako Vas privlače novi izazovi i ugodna poslovna iskustva, prijavite se klikom na prijavni link i postanite dio našega tima!

Kontaktirat ćemo sve kandidate za koje procijenimo da odgovaraju traženom profilu.

Opis posla

KONOBAR

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Detalji