Konobar (m/ž)Konobar

Opatija, Hrvatska

Liburnia Riviera Hoteli, kao najveća hotelska grupacija na Kvarneru sa razlogom ima najdužu hotelsku tradiciju na Opatijskoj rivijeri.

Svojim zaposlenicima nudimo stabilnost, dugoročno zaposlenje, nagrade za radne rezultate te obuke usmjerene na individualne ciljeve i ambicije. Naravno, poslovni razvoj i mogućnost napretka su obavezan dio priče. Cijenimo i njegujemo inovativnost, kreativnost, timski rad i proaktivnost.

Napravi korak u pravom smjeru i pridruži se Liburnia timu!

KONOBAR (m/ž)

Osnovni zadaci:

  • posluživanje hrane i pića prema osnovnim pravilima struke
  • priprema restorana za posebne obroke, pravilno postavljanje stolova kao i održavanje stolova, pribora i ostalog inventara čistim prema estetskim kriterijima i standardnim
  • procedurama
  • obračunavanje i naplaćivanje pruženih usluga gostima

Uvjeti:

  • SSS (poželjno ugostiteljski smjer)
  • poznavanje engleskog, te poželjno njemačkog i talijanskog jezika
  • poznavanje procesa i načina rada restorana/bara
  • uslužnost, komunikativnost, organiziranost i odgovornost
  • točnost, urednost, okretnost
  • poznavanje i primjena pravila struke

Nudimo slijedeće pogodnosti:

Rad u jednom od najvećih hotelskih lanaca u Hrvatskoj

Mogućnost dodatne edukacije i razvoja

Dinamično radno okruženje te izazovnu radnu sredinu koja zna prepoznati i nagraditi uspjeh

Mjesečne stimulacije, Božićnica i Uskrsnica, dar djeci, jubilarne nagrade

Ugovor na određeno vrijeme s mogućnosti zasnivanja ugovora na neodređeno vrijeme

Osiguran smještaj i topli obrok

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Dodaj
Dodaj
Dodaj
Detalji