Pomorac-Dizaličar

Opatija, Hrvatska

Osnovni zadaci:

  • Prihvat plovila i ispraćaj plovila, kao i kontrola ulaza i izlaza osoba u marinu kopnenim putem
  • Dobrodošlica i informiranje kod dolaska gostiju
  • Upravljanje svim aktivnostima oko vezova (prodaja i održavanje) i svim aktivnostima oko plovila (planiranje, rasporedi, evidencija, evidencija inventara, transport, prihvat i smještaj itd)
  • Rukovanje dizalicom, brodicom marine i traktorom, kao i pratnja i rukovanje prilikom korištenja teretnog dizala za ulaz i izlaz iz marine kopnenim putem
  • Redovno održavanje čišćenje marine, kao i pripadajuće opreme
  • Svaki drugi posao koji odgovara stupnju zaposlenikove stručnosti i koji je u neposrednoj svezi s ugovorenim poslovima bez obzira spada li taj posao u popis njegovih poslova, a po nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti:

  • srednja stručna sprema (nautički smjer)
  • 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Ispit za rukovanje dizalicom
  • Ispit za rukovanje čamcem
  • Vozački ispit (B kategorija)
  • Poznavanje jednog stranog jezika u govoru
  • Periodični liječnički pregled
  • Pouzdanost
  • Samostalnost
  • Odgovornost

Nudimo:

  • rad u jednom od najvećih hotelskih lanaca u Hrvatskoj
  • mogućnost suradnje s ekspertima u području hotelijerstva
  • mogućnost cjelogodišnjeg zaposlenja
  • mogućnost edukacije i napredovanja
  • izazovnu sredinu koja zna prepoznati i nagraditi uspjeh

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije