Specijalist u sektoru ljudskih potencijala

Opatija, Hrvatska

Liburnia Hotels & Villas najveća je hotelska grupacija na Kvarneru i jedna od vodećih u Hrvatskoj.

Svojim zaposlenicima nudimo stabilnost, dugoročno zaposlenje, nagrade za radne rezultate te obuke usmjerene na individualne ciljeve.

Cijenimo i njegujemo inovativnost, kreativnost, timski rad i proaktivnost kod svakog našeg djelatnika.

Pridružite se našem timu na poziciji:

SPECIJALIST U SEKTORU LJUDSKIH POTENCIJALA (m/ž/x)

Lokacija rada: Opatija

Glavni zadaci:

  • Pripremanje i održavanje dokumentacije o zaposlenicima u skladu sa zakonima, propisima i kolektivnim ugovorom
  • Priprema potrebne dokumentacije za ugovore o radu i anekse, vođenje brige o produljenjima/istecima te njihova izrada (prema gotovim obrascima u sustavu evidencije)
  • Pripremanje i obrada dokumentacije za obračun plaća
  • Administracija prijava, odjava i promjena podataka zaposlenika na HZZO/HZMO
  • Ažuriranje podataka u internom sustavu evidencije ljudskih resursa
  • Izdavanje različitih potvrda zaposlenicima i obrazaca za HZZO/HZMO
  • Praćenje zakonske regulative i osiguravanje usklađenosti
  • Održavanje visoke razine kvalitete i točnosti podataka o zaposlenicima
  • Priprema različitih mjesečnih/godišnjih izvještaja
  • Priprema i obrada dokumentacije za test tržišta rada i apliciranje za radnu dozvolu

Uvjeti:

  • SSS ili VŠS, VSS (idealno ekonomskog ili pravnog smjera)
  • minimalno 4 godine iskustva na istim poslovima
  • Odgovornosti u izvršavanju zadataka
  • Visok stupanj motiviranosti, entuzijazma i dinamičnosti
  • Točnost, urednost i okretnost
  • Poznavanje i primjena pravila struke
  • Posvećenost detaljima

Nudimo:

  • Rad u jednom od najvećih hotelskih lanaca u Hrvatskoj
  • Mogućnost suradnje s ekspertima u području hotelijerstva
  • Mogućnost cjelogodišnjeg zaposlenja
  • Mogućnost edukacije i napredovanja
  • Izazovnu sredinu koja zna prepoznati i nagraditi uspjeh

Ako Vas privlače novi izazovi i ugodna poslovna iskustva, prijavite se klikom na prijavni link i postanite dio našega tima!

Kontaktirati ćemo sve kandidate za koje procijenimo da odgovaraju traženom profilu.

Opis posla

Osobne informacije
Profesionalne informacije
Detalji