VODITELJ KAVANE

Opatija, Hrvatska

Liburnia Hotels & Villas najveća je hotelska grupacija na Kvarneru i jedna od vodećih u Hrvatskoj.

Svojim zaposlenicima nudimo stabilnost, dugoročno zaposlenje, nagrade za radne rezultate te obuke usmjerene na individualne ciljeve i ambicije s ciljem poslovnog razvoja i napretka unutar naše grupacije.

Cijenimo i njegujemo inovativnost, kreativnost, timski rad i proaktivnost kod svakog našeg djelatnika.

Pridružite se našem timu na poziciji:

VODITELJ KAVANE (m/ž/x)

Lokacija rada: Opatija

Glavni zadaci:

  • Organiziranje i kontroliranje izvršenja poslova vezanih za pripremanje i posluživanje hrane i pića
  • Briga o produktivnosti radnika u kavani (planiranje rasporeda radnih sati i kontrola provođenja istog)
  • Briga o ažuriranju prodajnih cijena i stavki na kasama
  • Kontroliranje provođenja standarda i pravila
  • Nadziranje radne discipline, ponašanja i međuljudskih odnosa u restoranu
  • Nadziranje svakodnevnih poslova u kavani
  • Briga o uvođenju u posao novih radnika, studenata i učenike, mentoriranje cijelog radnog procesa
  • Svaki drugi posao koji odgovara stupnju zaposlenikove stručnosti i koji je u neposrednoj svezi s ugovorenim poslovima, bez obzira spada li taj posao u popis njegovih poslova, a po nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti:

  • SSS ugostiteljski ili hotelijersko-turistički smjer
  • 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Odgovornosti u izvršavanju zadataka
  • Visok stupanj motiviranosti, entuzijazma i dinamičnosti
  • Točnost, urednost i okretnost
  • Usmjerenost na klijenta, gostoljubivost
  • Umjeće vođenja tima, orijentiranost na poslovni rezultat, fleksibilnost, proaktivnost
  • Poznavanje i primjena pravila struke

Nudimo:

  • Rad u jednom od najvećih hotelskih lanaca u Hrvatskoj
  • Mogućnost suradnje s ekspertima u području hotelijerstva
  • Mogućnost cjelogodišnjeg zaposlenja
  • Mogućnost edukacije i napredovanja
  • Izazovnu sredinu koja zna prepoznati i nagraditi uspjeh

Ako Vas privlače novi izazovi i ugodna poslovna iskustva, prijavite se klikom na prijavni link i postanite dio našega tima!

Kontaktirat ćemo sve kandidate za koje procijenimo da odgovaraju traženom profilu.

Opis posla

Osobne informacije
Detalji